Aktualności

Clear Channel już po raz trzeci wspiera Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi organizowaną przez Estee Lauder Companies.

Firma Estée Lauder Companies jest bardzo zaangażowana w poszukiwanie leku na raka piersi. Razem z milionami osób na całym świecie rozpowszechniamy ważny komunikat dotyczący zdrowia piersi oraz informacje, że wczesne wykrycie ratuje życie. Częścią tych wysiłków jest wspieranie Fundacji na rzecz Badań nad Rakiem Piersi ® (BCRF), należnej organizacji typu „non-for-profit”, która finansuje innowacyjne badania kliniczne i translacyjne na całym świecie. 

Wyjątkowym elementem Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi będzie płyta muzyczna „in PINK 5- Maciej Ulewicz prezentuje….”, stworzona przez polski oddział Estée Lauder Companies wspólnie z Maciejem Ulewiczem i Universal Music Polska

Z każdego sprzedanego egzemplarza niniejszej płyty połowa zysku wesprze badania nad lekiem na raka piersi prowadzone w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.