Transit

Są zakupy jest zabawa!
TRANSIT.
Zaproś ich do siebie.

CLEAR CHANNEL POLAND oferuje pełną

i kompleksową OFERTĘ TRANZYTOWĄ


Reklama tranzytowa od kilku lat dynamicznie się rozwija. W 2016 roku zanotowała 11.3% wzrostu (vs. 2015).

To zasługa wprowadzenia nowoczesnych i wydajniejszych technologii.

Oferta tranzytowa Clear Channel Poland oferuje najszerszy zasięg: (zobacz też broszurę z naszą ofertą)

 • lokalny
 • regionalny
 • ogólnopolski
 • międzynarodowy

i pełną paletę możliwości realizacji kampanii

 • na zewnątrz (pełna paleta od reklamy na całym pojeździe Full Wrap, po wszelkie formy typu Full Back, Back, Bus Board, etc.)
 • wewnątrz (monitory LCD, plakaty, naklejki, WiFi, eventy, biletomaty, seat back)
 • niestandardowych

na wszystkich typów pojazdów komunikacji publicznej: autobusach, tramwajach, kolejkach podmiejskich, etc.

Dowiedz się więcej!

Zarezerwuj już dziś!

To całkowita obsługa kampanii od zapytania do realizacji na pełnej palecie nośników tranzytowych, w oparciu o międzynarodowe doświadczenie i bank pomysłów, „szyta na miarę” pod każde zapytanie klienta, ze wsparciem plannerskim, kreatywnym, produkcyjnym i z możliwością połączenia z innymi rozwiązaniami reklamowymi Clear Channel.

Zobacz też film:


 

na zdjęciu: kultowa kampania ZOO w Kopenhandze Clear Channel Outdoor.

WYRÓŻNIJ SIĘ OFERTĄ SZYTĄ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB KORZYSTAJĄC Z MIĘDZYNARODOWEGO KNOW-HOW CLEAR CHANNEL I POLSKIEGO DOŚWIADCZENIA

 • WYRÓŻNIJ SIĘ – oferta Clear Channel Poland to oferta PREMIUM - oferujemy spektakularne, duże formaty reklamowe z pełnym doradztwem w wykorzystaniu potencjału nośnika.
 • POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI I SKORZYSTAJ Z MIĘDZYNARODOWYCH DOŚWIADCZEŃ CLEAR CHANNEL.
  Clear Channel Poland jako jedyna firma na polskim rynku jest w stanie realizować kampanie międzynarodowe, na trzech kontynentach.
 • OFERTA SKROJONA POD INDYWIDUALNE POTRZEBY REKLAMODAWCY - w ofercie Clear Channel jest możliwość realizacji eventów i akcji promocyjnych z wykorzystaniem autobusu czy tramwaju (w tym akcje wakacyjne) wykorzystujące najnowsze technologiczne rozwiązania. Oferta tranzytowa Clear Channel dociera swoim zasięgiem tam, gdzie standardowe nośniki reklamy OOH nie docierają, w tym do mniejszych miast, miejscowości a nawet wsi (wykorzystanie taboru komunikacji miejskiej i podmiejskiej
 • REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW - Clear Channel Poland oferuje reklamę wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej, która ma największy zasięg terytorialny, gwarantuje długi czas kontaktu z reklamą rozszerzając grupę odbiorców i jest szybka w realizacji. Oferujemy wszystkie znane formy reklamy wewnątrz: od plakatów, poprzez monitory LCD, eventy, reklamy z użyciem technologii WiFi, etc
 • GEOTARGETOWANIE W WARSZAWIE - polega na zaplanowaniu i realizacji kampanii w konkretnych punktach w oparciu o wybrane POI. Daje możliwość połączenia reklamy na digitalach Clear Channel w galeriach handlowych z reklamą na monitorach LCD wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!