Clear Channel społecznie

Clear Channel Poland od lat wspiera organizacje charytatywne oraz akcje społeczne w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Oto niektóre z nich:

Kampania na rzecz walki z rakiem piersi organizowana przez firmę Estee Lauder Company – co roku od 5. lat w październiku wspieramy akcję profilaktyki nowotworów kobiecych oraz zbiórkę funduszy na badania genetyczne prowadzone w Międzynarodowym Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W tym roku odbędzie się 26. edycja kampanii, której Clear Channel Poland jest patronem medialnym.

Kampania na rzecz profilaktyki raka piersi „Dotykasz – Wygrywasz” organizowana przez markę Panache – akcja również odbywa się w październiku – miesiącu walki z rakiem. Akcja koncentruje się na uświadamiania i promowaniu profilaktyki poprzez samobadanie piersi. Clear Channel Poland jest partnerem akcji już po raz 5.

Szlachetna Paczka – co roku w ramach wolontariatu pracowniczego wspieramy rodziny w trudnej sytuacji życiowej.

Współpraca z Forum Odpowiedzialnego Biznesu – w 2018 r. Clear Channel objęło patronatem Targi CSR – największe wydarzenie w Polsce w obszarze działań na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.