Clear Channel społecznie

Clear Channel Poland od lat wspiera organizacje charytatywne oraz akcje społeczne w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Kampania na rzecz walki z rakiem piersi

Co roku od 5. lat wspieramy akcję profilaktyki nowotworów kobiecych organizowaną przez firmę Estee Lauder Company oraz zbiórkę funduszy na badania genetyczne prowadzone w Międzynarodowym Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

2 Różowa Wstążka Estee Lauder.jpg

Kampania na rzecz profilaktyki raka piersi „Dotykasz – Wygrywasz’’

Kampania organizowana przez markę Panache w październiku, miesiącu walki z rakiem piersi. Akcja ma na celu promocji profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Akcja wspiera  finansowo stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Clear Channel już od 5 lat jest patronem medialnym kampanii.

Kampania edukacyjna Fundacji NeuroPozytywni

Kampania Fundacji NeuroPozytywni ma na celu zmienić postrzeganie osób chorych na epilepsję, których w Polsce jest już ponad 400 tyś. Clear Channel Poland jest patronem medialnym akcji.

Kampania RoślinnieJemy

W tym roku po raz pierwszy Clear Channel Poland jest partnerem kampanii RoślinnieJemy.

Z uwagi na kwestie zdrowotne akcja zachęca do sięgania po produkty roślinne. W tym celu został stworzony przegląd roślinnych produktów dostępnych w marketach w całej Polsce.

Wolontariat pracowniczy

W 2018 pracownicy firmy Clear Channel Poland w okresie Świąt Bożego Narodzenia zorganizowali pomoc dla Domu Samotnej Matki na Białołęce w formie rzeczowej, pieniężnej oraz urządzili Mikołajki dla dzieci z ośrodka.

Współpraca z FOB

Współpraca z Forum Odpowiedzialnego Biznesu – w 2018 r. Clear Channel objęło patronatem Targi CSR – największe wydarzenie w Polsce w obszarze działań na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.