Clear Channel na świecie

Clear Channel Outdoor Holdings, Inc.

Clear Channel Outdoor Holdings, Inc. (NYSE: CCO) jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się reklamą zewnętrzną, oferującą zróżnicowane portfolio 450 000 powierzchni reklamowych standardowych i cyfrowych w 22 krajach Azji, Europy, Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej, docierając do milionów ludzi miesięcznie . Rosnąca platforma cyfrowa obejmuje ponad 13 500 ekranów DigitalOOH na rynkach międzynarodowych i ponad 1200 billboardów cyfrowych w 28 stanach USA.

CCOH składa się z dwóch dywizji biznesowych - Clear Channel International (CCI), obejmujących rynki w Azji, Europie i Ameryce Łacińskiej oraz Clear Channel Outdoor Americas (CCOA), oddział biznesu w USA i na Karaibach. CCOH zatrudnia 4000 osób na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.investor.clearchannel.com, www.clearchannelinternational.com  oraz www.clearchanneloutdoor.com 

 

Portfolio Clear Channel International:

Zobacz więcej : http://clearchannelinternational.com/


Clear Channel zdecydowanie angażuje się w utrzymywanie najwyższych standardów etyki, uczciwości,
otwartości  i odpowiedzialności.

Jeśli masz jakieś obawy związane z:
- naruszeniem prawa
- nadużyciami finansowymi
- poważnymi naruszeniami zasad
- zdrowiem i bezpieczeństwem
- szkodami środowiskowymi

zawsze możesz je omówić z Menadżerem odpowiedzialnym za przestrzeganie zasad etyki i postępowania w biznesie Clear Channel Poland, Kaliną Janicką.
Jeśli wolisz, możesz skontaktować się bezpośrednio z infolinią CCI telefonicznie lub przesłać zgłoszenie za pomocą strony internetowej:
Telefon - KROK I: 00800-111-1111 / KROK II: 888-233-5122
Serwisy Internetowe - https://iHeartMedia.alertline.comhttps://ClearChanneleu.alertline.com