Aktualności

TRANSIT. Pierwsza kampania na monitorach i posterach w autobusach dla marki JYSK.

Pod hasłem „WIELKIE OTWARCIE”  w tym tygodniu ruszyła kampania reklamowa na monitorach LCD i Posterach w autobusach przygotowana przez CLEAR CHANNEL POLAND dla JYSK.

Clear Channel Poland oferuje reklamę wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej, która ma największy zasięg terytorialny (100 miast), gwarantuje długi czas kontaktu z reklamą rozszerzając grupę odbiorców i jest szybka w realizacji. Oferujemy wszystkie znane formy reklamy wewnątrz: od plakatów , poprzez monitory LCD , eventy, reklamy z użyciem technologii WiFi.

Reklamę emitowaną na monitorach LCD w autobusach i tramwajach, która się obecnie dynamicznie rozwija,  oferujemy w 17 miastach. Można ją także skutecznie łączyć z siecią reklamową digitali Clear Channel Poland w galeriach handlowych. W Warszawie emisję na monitorach LCD można geotargetować.

- GEOTARGETOWANIE W WARSZAWIE - polega na zaplanowaniu i realizacji kampanii w konkretnych punktach w oparciu o wybrane POI. Daje możliwość połączenia reklamy na digitalach Clear Channel w galeriach handlowych z reklamą na monitorach LCD wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej.