Transit

TRANSIT.
ZAWSZE W RUCHU.

Outdoor&Indoor.

Transit to oferta reklamowa Clear Channel wewnątrz i na zewnątrz środków transportu komunikacji miejskiej i podmiejskiej, autobusów i tramwajów, w całej Polsce, zapewniająca dotarcie z komunikatem do wszystkich uczestników ruchu: przechodniów, pasażerów i  kierowców innych pojazdów.

Nasza oferta Transit to doskonała jakość, najszerszy zasięg,dotarcie do miejsc niedostępnych dla innych form reklamy i znakomita widoczność reklamy w ruchu, która doskonale dobudowuje szeroki i masowy zasięg kampanii.

Dowiedz się więcej!

Zarezerwuj już dziś!

To całkowita obsługa kampanii od zapytania do realizacji na pełnej palecie nośników tranzytowych, w oparciu o międzynarodowe doświadczenie i bank pomysłów, „szyta na miarę” pod każde zapytanie klienta, ze wsparciem plannerskim, kreatywnym, produkcyjnym i z możliwością połączenia z innymi rozwiązaniami reklamowymi Clear Channel.


Zobacz też film:


 

na zdjęciu: kultowa kampania ZOO w Kopenhandze Clear Channel Outdoor.

WYRÓŻNIJ SIĘ OFERTĄ SZYTĄ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB KORZYSTAJĄC Z MIĘDZYNARODOWEGO KNOW-HOW CLEAR CHANNEL I POLSKIEGO DOŚWIADCZENIA

  • WYRÓŻNIJ SIĘ – oferta Clear Channel Poland to oferta PREMIUM - oferujemy spektakularne, duże formaty reklamowe z pełnym doradztwem w wykorzystaniu potencjału nośnika.
  • POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI I SKORZYSTAJ Z MIĘDZYNARODOWYCH DOŚWIADCZEŃ CLEAR CHANNEL.
    Clear Channel Poland jako jedyna firma na polskim rynku jest w stanie realizować kampanie międzynarodowe, na trzech kontynentach.
  • OFERTA SKROJONA POD INDYWIDUALNE POTRZEBY REKLAMODAWCY - w ofercie Clear Channel jest możliwość realizacji eventów i akcji promocyjnych z wykorzystaniem autobusu czy tramwaju (w tym akcje wakacyjne) wykorzystujące najnowsze technologiczne rozwiązania. Oferta tranzytowa Clear Channel dociera swoim zasięgiem tam, gdzie standardowe nośniki reklamy OOH nie docierają, w tym do mniejszych miast, miejscowości a nawet wsi (wykorzystanie taboru komunikacji miejskiej i podmiejskiej
  • REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW - Clear Channel Poland oferuje reklamę wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej, która ma największy zasięg terytorialny, gwarantuje długi czas kontaktu z reklamą rozszerzając grupę odbiorców i jest szybka w realizacji. Oferujemy wszystkie znane formy reklamy wewnątrz: od plakatów, poprzez monitory LCD, eventy, reklamy z użyciem technologii WiFi, etc
  • GEOTARGETOWANIE W WARSZAWIE - polega na zaplanowaniu i realizacji kampanii w konkretnych punktach w oparciu o wybrane POI. Daje możliwość połączenia reklamy na digitalach Clear Channel w galeriach handlowych z reklamą na monitorach LCD wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!