Reklama na lotniskach

31 mln pasażerów wylatujących rocznie.

290 lotnisk na świecie, 12 portów lotniczych w Polsce, różnorodne formaty reklamowe.

W skład naszej oferty wchodzi digitalowy pakiet zasięgowy oraz reklama standardowa i niestandardowa (zobacz broszurę z naszą ofertą ), uzależniona od możliwości danego lotniska. Będzie to 17 różnych form reklamy, od wspomnianych monitorów LCD przez ekspozycje punktowe po wydawnictwa samolotowe.

Oferta skierowana jest zarówno do reklamodawców ogólnopolskich, jak i regionalnych. Clear Channel Poland oferuje kompleksową obsługę każdej z kampanii, od projektu i produkcji po realizację i pełną dokumentację kampanii.

Sieć 12 portów lotniczych w Polsce realizuje obecnie ok. 31 milionów pasażerów wylatujących rocznie (dane za 2015 rok z portalu Pasażer.com), w tym 89% stanowią podróże międzynarodowe. 19% wszystkich podróży realizowanych jest przez cudzoziemców.

Clear Channel to światowy  lider w reklamie na lotniskach - obecnie jest z ofertą na 290 lotniskach w 13 krajach na 3 kontynentach. Clear Channel w ciągu ostatnich 40 lat  zdefiniował i stworzył współczesną reklamę lotniskową na świecie. Obecnie opracowuje i sprzedaje innowacyjne kampanie oraz  najlepsze usługi reklamowe na lotniskach w branży, za co Clear Channel zdobyło  więcej nagród i wyróżnień, niż jakakolwiek inna firma w tym sektorze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami online!