Reklama na lotniskach

31 mln
pasażerów rocznie w zasięgu Twojej reklamy.

12 portów lotniczych w Polsce. 
Różnorodne formaty reklamowe.

W skład naszej oferty wchodzi digitalowy pakiet zasięgowy oraz reklama standardowa i niestandardowa, uzależniona od możliwości danego lotniska. Będzie to 17 różnych form reklamy, od wspomnianych monitorów LCD przez ekspozycje punktowe po wydawnictwa samolotowe.

Oferta skierowana jest zarówno do reklamodawców ogólnopolskich, jak i regionalnych. Clear Channel Poland oferuje kompleksową obsługę każdej z kampanii, od projektu i produkcji po realizację i pełną dokumentację kampanii.

Sieć 12 portów lotniczych w Polsce realizuje obecnie ok. 31 milionów pasażerów wylatujących rocznie (dane za 2015 rok z portalu Pasażer.com), w tym 89% stanowią podróże międzynarodowe. 19% wszystkich podróży realizowanych jest przez cudzoziemców.

Clear Channel to światowy  lider w reklamie na lotniskach - obecnie jest z ofertą na 280 lotniskach w 13 krajach na 3 kontynentach. Clear Channel w ciągu ostatnich 40 lat  zdefiniował i stworzył współczesną reklamę lotniskową na świecie. Obecnie opracowuje i sprzedaje innowacyjne kampanie oraz  najlepsze usługi reklamowe na lotniskach w branży, za co Clear Channel zdobyło  więcej nagród i wyróżnień, niż jakakolwiek inna firma w tym sektorze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami online!