Transit

Są zakupy jest zabawa!
TRANSIT.
Zaproś ich do siebie.

CLEAR CHANNEL POLAND oferuje pełną

i kompleksową OFERTĘ TRANZYTOWĄ


CLEAR CHANNEL POLAND rozszerza ofertę reklamy zewnętrznej o reklamę na i w środkach komunikacji publicznej, potocznie nazywaną TRANZYTEM.

Jak podaje IGRZ w wynikach za 2014 rok reklama tranzytowa zanotowała  aż 33% wzrost przychodów w stosunku do roku 2013.

Oferta tranzytowa Clear Channel Poland oferuje najszerszy zasięg: (zobacz też broszurę z naszą ofertą)

 • lokalny
 • regionalny
 • ogólnopolski
 • międzynarodowy

i pełną paletę możliwości realizacji kampanii

 • na zewnątrz (pełna paleta od reklamy na całym pojeździe Full Wrap, po wszelkie formy typu Full Back, Bus Board, etc.)
 • wewnątrz (monitory LCD, plakaty, naklejki, WiFi, eventy, etc.)
 • niestandardowych

na wszystkich typów pojazdów komunikacji publicznej: autobusach, tramwajach, kolejkach podmiejskich, etc.

To całkowita obsługa kampanii od zapytania do realizacji na pełnej palecie nośników tranzytowych, w oparciu o międzynarodowe doświadczenie i bank pomysłów, „szyta na miarę” pod każde zapytanie klienta, ze wsparciem plannerskim, kreatywnym, produkcyjnym i z możliwością połączenia z innymi rozwiązaniami reklamowymi Clear Channel.

Dowiedz się więcej!

Zarezerwuj już dziś!

Do zespołu Clear Channel Poland dołączyły 3 nowe osoby, z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w reklamie tranzytowej: Magdalena Tynor i Witold Juszczyk – odpowiedzialni za ofertę, kreację i realizację kampanii oraz Maciej Malinowski – odpowiedzialny za część operacyjną i produkcję. Wprowadzali i rozwijali formaty reklamy tranzytowej przez ostatnią dekadę. Zrealizowali blisko 1000 kampanii, w tym pierwszą kampanię WIFI w autobusach. 

Kalina Janicka, CEO Clear Channel Poland:
“Wprowadzenie oferty tranzytowej jest konsekwencją naszej strategii pełnego skupienia się na potrzebach klientów. Uzupełniamy w ten sposób naszą ofertę reklamy zewnętrznej w mniejszych miejscowościach i dodajemy nową jakość do naszej oferty w największych aglomeracjach. Pamiętając, że naszym zadaniem jest zagwarantować klientom dotarcie do atrakcyjnej widowni reklamy zewnętrznej. Wzmacniamy ofertę regionalną o nowe, nieograniczone możliwości. Jak zawsze w naszych działaniach najważniejsza jest jakość, precyzyjne targetowanie, elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta. Wyniki reklamy tranzytowej za 2014 r. pokazują dynamikę i potencjał wzrostu tego medium oraz rosnące zapotrzebowanie klientów na taką reklamę”

na zdjęciu: kultowa kampania ZOO w Kopenhandze Clear Channel Outdoor.

Zobacz też film:


WYRÓŻNIJ SIĘ OFERTĄ SZYTĄ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB KORZYSTAJĄC Z MIĘDZYNARODOWEGO KNOW-HOW CLEAR CHANNEL I POLSKIEGO DOŚWIADCZENIA

 • WYRÓŻNIJ SIĘ – oferta Clear Channel Poland to oferta PREMIUM - oferujemy spektakularne, duże formaty reklamowe z pełnym doradztwem w wykorzystaniu potencjału nośnika.
 • POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI I SKORZYSTAJ Z MIĘDZYNARODOWYCH DOŚWIADCZEŃ CLEAR CHANNEL.
  Clear Channel Poland jako jedyna firma na polskim rynku jest w stanie realizować kampanie międzynarodowe, na trzech kontynentach.
 • OFERTA SKROJONA POD INDYWIDUALNE POTRZEBY REKLAMODAWCY - w ofercie Clear Channel jest możliwość realizacji eventów i akcji promocyjnych z wykorzystaniem autobusu czy tramwaju (w tym akcje wakacyjne) wykorzystujące najnowsze technologiczne rozwiązania. Oferta tranzytowa Clear Channel dociera swoim zasięgiem tam, gdzie standardowe nośniki reklamy OOH nie docierają, w tym do mniejszych miast, miejscowości a nawet wsi (wykorzystanie taboru komunikacji miejskiej i podmiejskiej
 • REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW - Clear Channel Poland oferuje reklamę wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej, która ma największy zasięg terytorialny, gwarantuje długi czas kontaktu z reklamą rozszerzając grupę odbiorców i jest szybka w realizacji. Oferujemy wszystkie znane formy reklamy wewnątrz: od plakatów, poprzez monitory LCD, eventy, reklamy z użyciem technologii WiFi, etc
 • GEOTARGETOWANIE W WARSZAWIE - polega na zaplanowaniu i realizacji kampanii w konkretnych punktach w oparciu o wybrane POI. Daje możliwość połączenia reklamy na digitalach Clear Channel w galeriach handlowych z reklamą na monitorach LCD wewnątrz pojazdów komunikacji publicznej. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!